Referanslarımız


Onlarca mutlu müşteri

Proje yönetimi bizim işimiz… İşimizi nasıl bir tutkuyla yaptığımız hakkında fikir sahibi olabilmeniz için, onlarca bireysel ve kurumsal müşterimizden bazılarına siz de kulak verin istedik…

    “PMP® eğitimi, şu ana kadar aldığımız eğitimler içinde en iyisiydi diyebilirim. Eğitim materyalleri, eğitmenin öğretme tarzı, eğitim ortamı herşey çok profesyoneldi. Açıklayıcı soru çözümleri, gerçek uygulamalardan örnekler ve sınava hazırlık tüyoları çok faydalı oldu.”
İlhan ETEMOĞLU, Genel Müdür, Egeria Yazılım & Danışmanlık


“Mentor EGE isimli TUBİTAK projemizde çalışma fırsatımız oldu. Ülkemizin önde gelen liderlik uzmanlarından olan eğitmenimiz, halihazırda kıdemli yönetici ve danışmanlardan oluşan gruba yaptığı “yönetim ve liderlik” sunumunda, vakit epey geç olmasına rağmen, katılımcıların ilgi ve katılımını yüksek tutmayı başardı.”
Can Olgu ERDEREN, İzmir ABİGEM (Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi)


    “TPI program yönetimi ekibi olarak 2 günlük Microsoft Project eğitimi aldık. İlk gün plan, görev ve kaynak oluşturma gibi temel işlevleri öğrendik. İkinci gün örnek bir proje ile bu işlevlerin detaylı uygulamasını yaptık. Çok faydalı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler.”
Salih CANATOĞLU, Proje Yöneticisi, TPI Composites


    “Eğitim çok verimli geçti. Eğitmen, proje yönetimi konusunda derin bilgiye ve bilgisini başkalarına gerçek hayattan örneklerle aktarma becerisine sahipti. Proje yönetimi konusunda çok şey öğrendim. Bu bilgilerin, profesyonel proje yönetimi yolculuğumda çok değerli katkıları olacağına inanıyorum.”
Müge BAKKALOĞLU, PMP®, Veri Yönetimi Analisti


“PMP® eğitiminden çok memnun kaldım. Konuların gerçek hayattan tecrübe ve uygulamalarla anlatılması çok iyi. Eğitmen, engin bilgi ve deneyime sahip, enerjik bir eğitmen… Aynı zamanda bilgi ve deneyimini, meslektaşları ve öğrencileriyle nasıl paylaşacağını da biliyor. Şiddetle tavsiye ederim…”
Çağan CEBE, Bilgi Güvenliği Danışmanı


“Çok iyi ve profesyonel bir eğitimdi. Eğitmen, PMP® sertifikası olan ama yeterince tecrübesi olmayan piyasadaki sıradan eğitmenlerden çok farklıydı. Eğitimden kısa bir süre sonra PMP® sınavına girdim ve sınavı zorlanmadan kazandım. Eğitimde verilen öğrenmeyi kolaylaştırıcı materyallerin de çok faydasını gördüm. Türkiye’de PMP® eğitimi alacaksanız doğru adres bence burası…”
Yunus Emre TEKE, PMP®, Proje Yöneticisi


“Bir tam gün süren MS Project eğitimi boyunca müfredatın neredeyse tamamını proje eğitimi destekli örneklemelerle görme fırsatı buldum. Meslek hayatımdaki projelerimde karşılaştığım sorunları da ders sırasında bu örneklemelere paralel bir şekilde değerlendirdik. Sn. Eğitmenimizin oldukça anlaşılır ve akıcı geçen eğitimi, bana özellikle gelecek iş hayatımla ilgili mühendislik alanında kullanabileceğim çok değerli bilgiler kattı. Kendisine teşekkurlerimi sunuyorum.”
Mustafa Arlan BAKIM, İnş. Yük. Müh. Megaprojeler A.Ş


Bir Cevap Yazın